Gdynia Pogórze
Zbigniewa Herberta
2 2023 59.24 m2 568 704 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer ogłoszenia: 65676933
Obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 7
Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729932
Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729933
Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729934
  • Galeria
  • Mapa
Gdynia Pogórze, Zbigniewa Herberta 2 2023 59.24 m2 568 704 zł
Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729932

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729933

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729934

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729935

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729936

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!: zdjęcie 93729937

Przewiń, aby zobaczyć więcej zdjęć

Mieszkanie 2-pokojowe, Gdynia Pogórze - Gotowe!

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Balkon
  • Winda
  • Woda
  • Kanalizacja
  • Miejsce parkingowe
  • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Mieszkania w sąsiedztwie Trójmiasta

Blisko natury i spokojnej okolicy

Mieszkanie:
Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, osobnej kuchni oraz przestrzennego balkonu, na którym można cieszyć się świeżym powietrzem i widokiem na patio.

Wnętrze mieszkania cechuje się starannym wykonaniem oraz nowoczesnym designem, pozostawiającym pole do własnej aranżacji i personalizacji przestrzeni. Duże okna zapewniają obfitą ilość naturalnego światła, co sprawia, że mieszkanie jest jasne i przyjemne.

Osobna kuchnia pozwala na swobodne przygotowywanie posiłków oraz zachowanie porządku w głównej części mieszkania. Pokoje są przestronne i funkcjonalne, idealne do zaaranżowania według własnych potrzeb i gustu.

Balkon stanowi dodatkową przestrzeń do relaksu i odpoczynku, idealną na popołudniową herbatę czy wieczorne chwile z bliskimi. Mieszkanie łączy w sobie komfort z nowoczesnością, tworząc idealne miejsce do życia dla osób ceniących wygodę i estetykę.

Nowe Pogórze
W skład inwestycji Nowe Pogórze wchodzą dwa budynki mieszkalne o niskiej zabudowie wraz z halą podziemną i parkingami naziemnymi. Dzięki prostym i funkcjonalnym bryłom budynków całość inwestycji doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje z elewacjami okolicznych domów jednorodzinnych.
Przestrzeń między budynkami została zaaranżowana w przemyślany sposób - zawiera elementy małej architektury, tereny zielone oraz miejsca zabawy dla najmłodszych. Bezpieczeństwo zapewni ogrodzenie osiedla, monitoring, a wjazd ogranicza szlaban / brama.

Doskonała lokalizacja osiedla Nowe Pogórze umożliwia szybki dojazd do centrum Gdyni zarówno mieszkańcom zmotoryzowanym jak i chcącym korzystać z transportu miejskiego. Niewielka odległość od morza, plaży, szlaków rowerowych i kajakowych zapewni idealne warunki do rekreacji i wypoczynku. Nowe Pogórze położone jest tuż przy granicy miasta, a to daje mieszkańcom nieograniczone możliwości.

Osiedle Nowe Pogórze powstaje między ulicami Hieronima Derdowskiego oraz Tadeusza Różewicza. W tej okolicy jest to jedyne miejsce, w którym atrakcyjnych widoków nie przysłonią inne bloki. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych oraz mała liczba mieszkań zapewnią spokój i kameralny klimat osiedla.

W ciągu kilkunastominutowego spaceru można dojść do Galerii Szperk, aptek, przedszkoli i sklepów spożywczych. W niewielkiej odległości znajdują się przystanki autobusowe, które pozwolą dotrzeć do centrum Gdyni. Kilka minut dzieli osiedle Nowe Pogórze od Centrum Sportowego Kosakowo wyposażonego w baseny, boisko piłki nożnej i koszykówki. Rekreacji i odpoczynkowi sprzyja także bliskie sąsiedztwo plaż w Babich Dołach i Mechelinkach, cyplu Rewskiego i Bulwaru Oksywskiego - do wszystkich tych miejsc dojedziemy rowerem w kilkanaście minut.


MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?
Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

W pobliżu

Data dodania ogłoszenia: 15.04.2024

Aktualizacja: 15.04.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
Wyświetl numer
Wróć do góry