Odbiór mieszkania jeszcze w 2020 roku

Odbiór mieszkania jeszcze w 2020 roku

300 780 zł
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2020 r.
 • Powierzchnia
  50,13 m2
obserwuj to ogłoszenie
Skontaktuj się
obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 5
Cena
300 780
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Rumia Lotnisko
Apolinarego Formeli 
Cena za m2
6 000
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
Mp507109
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
50,13 m2

Treść ogłoszenia

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, niezwykle atrakcyjną pod względem lokalizacji. Dobrze skomunikowana Rumia czyni ją miejscem atrakcyjnym zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców. W odległości 30 km od Rumi znajduje się Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo z połączeniami do wielu państw europejskich. Ponadto położenie w urokliwym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że jest to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu i obcowania z naturą. Położenie tak dużego i cennego przyrodniczo obszaru, jakim jest Trójmiejski Park Krajobrazowy, bezpośrednio na styku z dużą aglomeracją miejską stanowi ewenement na skalę Polski. Niewątpliwie Rumia jest doskonałym miejscem do zamieszkania!
Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 300 m od najbliższego przystanku autobusowego, 2 km od stacji PKP i Szybkiej Kolei Miejskiej. Blisko stąd do Aquaparku Reda oraz parku linowego, a Centrum Handlowe Port Rumia znajduje się w odległości zaledwie 1 km. W bliskiej przyszłości tuż przy inwestycji powstanie szkoła podstawowa, a władze miasta już planują powstanie nowej stacji SKM "Rumia Biala Rzeka”.

O INWESTYCJI
Jest to nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji nadmorskiej Rumi realizowana przez trójmiejskiego dewelopera. Nie jest to jednak kolejna zwykła realizacja projektu deweloperskiego, a pierwsza realizacja z wykorzystaniem prefabrykatów z bydgoskiej fabryki Baumat. Budownictwo oparte na prefabrykatach to krok w stronę innowacyjnych rozwiązań gwarantujących maksymalne skrócenie czasu realizacji inwestycji z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz wykorzystaniem wysokorozwiniętych technologii.
Inwestycja obejmuje 8 budynków wielorodzinnych z 248 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 30 do 75 m kw. Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie. Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę. Na najniższej kondygnacji znajdują się indywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi. Dodatkowo zaplanowano zewnętrzne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ich gości. Dzięki wykorzystaniu gotowych, prefabrykowanych elementów dwa z ośmiu budynków inwestycji w Rumi zostaną zrealizowane zaledwie w 8 miesięcy, a pierwszy etap inwestycji zakończy się w drugiej połowie 2020 roku.

MIESZKANIA
Jest to wyjątkowe miejsce, które sprzyja wygodnemu życiu w bliskości terenów rekreacyjnych, na styku wielkomiejskiej aglomeracji i spokojnej nadmorskiej miejscowości. W bogatej ofercie mieszkań każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkania o powierzchni od 30 do 75 m kw. to lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, z balkonem lub tarasem. Wszystkie mieszkania z wygodnym, optymalnym dla codziennego funkcjonowania układem pomieszczeń.
Planowany termin zakończenia drugiego etapu inwestycji to druga połowa 2021 roku.

W pobliżu

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

315 341 zł

Aktualizacja: 20 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

339 218 zł

Aktualizacja: 21 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

488 153 zł

Aktualizacja: 22 godziny temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

339 184 zł

Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Jacek Makowski

515515... Wyświetl numer
Polityka prywatności
Zadzwoń
Zobacz dane kontaktowe
Adres
Rumia Lotnisko
Apolinarego Formeli 
Ważne jeszcze 354 dni (do 19.10.2021)
myplacepro.pl
 • Numer ogłoszenia: 63755142
 • Data wyróżnienia: 24 września 2020
 • Data wprowadzenia: 19 września 2020
 • Aktualizacja: 19 października 2020
 • Wyświetleń: 125
 • Wyświetleń na liście: 11 599
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS