Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Główne zadania:
  • Planowanie, organizowanie i rozwój sprzedaży
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu
  • Tworzenie portfela klientów B2B
  • Kontakt z klientami w celu uzyskania danych do sporządzenia doboru/ oferty
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami
  • dbałość o wynik sprzedażowy oraz realizację założonych planów sprzedaży
  • Udział w targach i spotkaniach handlowych
  • Ofertowanie i obsługa zleceń (wyceny, nadzór nad realizacją zleceń, fakturowanie etc.)
Aplikuj, jeżeli:
  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B oraz pozyskiwaniu nowych kontraktów i zamówień w  branży jubilerskiej – warunek konieczny
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Umiejętność aktywnego słuchania i sprawnego komunikowania się
  • Znajomość technik sprzedaży, metod perswazji i wywierania wpływu
  • Znajomość innych języków obcych, będzie dodatkowym atutem
  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Potrafisz nawiązywać relacje biznesowe i je utrzymywać
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę i masz zdolności analityczne, cechuje Cię skrupulatność, zaangażowanie i odpowiedzialność
W zamian oferujemy:
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój
  • Wdrożenie i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu handlowców oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne zarobki, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz wyników pracy
  • Pracę z marką luksusową o międzynarodowym zasięgu
Informacje o firmie
S&A Jewellery Design jest jedną z największych w Polsce firm handlowo-produkcyjnych wytwarzających biżuterię z bursztynem i kamieniami szlachetnymi. W swoich strukturach posiada Studio Projektowe, które przygotowuje wyjątkowe wzory na specjalne okazje i pokazy mody. Zespół wykwalifikowanych projektantów wprowadza także dla partnerów biznesowych S&A dedykowane kolekcje selektywne i rozwiązania dostosowane do konkretnych wymagań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).