Osiedle Onnea, dom z garażem i ogródkiem. Odbiory na wiosnę!

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Cena
359 000
 • Liczba pokoi
  4
 • Rok budowy
  2018 r.

Pozostałe parametry

Adres
Banino 
Cena za m2
2 963,27
Rodzaj nieruchomości
Dom szeregowy
Termin wydania
II kw. 2019
Powierzchnia
121,15 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Dodatkowe informacje
 • Garaż
 • Ogródek
 • Dwupoziomowe
Więcej parametrów

Treść ogłoszenia

Kim jesteśmy?

 Deweloper Siódme Niebo istnieje na rynku od 12 lat i w tym czasie stworzyliśmy , w samym tylko Baninie, 5 osiedli domów szeregowych, w których obecnie mieszkają dziesiątki rodzin.
 Wszystkie nasze osiedla mają wspólną cechę, jaką jest kameralna zabudowa. Budujemy domy i mieszkania dla klienta docelowego, dbając o komfort mieszkańców, tworząc place zabaw, drogi wewnętrzne i architekturę dookoła. Nie budujemy masowo i nie traktujemy też w taki sposób klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że zakup naszych nieruchomości jest inwestycją na wiele lat.

Lokalizacja?
 Granica Banina i Pępowa. W Baninie mieszka wielu gdańszczan, traktowane przez wielu jest jako dzielnica Gdańska, ale ze znacznie bardziej przystępnymi cenami. Jeździ tutaj autobus gdańskiego ZTM,  odległości 5 minut samochodem jest przystanek PKM, na którym rozbudowywany jest parking dla samochodów, szybki dojazd do obwodnicy, a w planach jest również druga obwodnica, do której dostaniemy się jadać w stronę Żukowa. 
 W Baninie na przestrzeni ostatnich lat powstały liczne punkty handlowo-usługowe, chociażby takie jak Biedronka, Lidl, siłownia S7, apteki, salony kosmetyczne i fryzjerskie, restauracje, pizzerie, a w niedługim czasie małe centrum handlowe gdzie znajdować się będzie między innymi Pepco. Zarówno w Baninie i w Pępowie funkcjonuje również duża szkoła, a także kilka przedszkoli i żłobków.

Co proponujemy?
  Osiedle Onnea to domy w zabudowie szeregowej, gdzie każdy ma własny garaż i ogródek. Każdy z domów to 121,15m przestrzeni do życia (+ poddasze nieużytkowe, do którego robimy wejście) i mieści się na działkach od 260 do 370 metrów. Na pierwszym poziomie mieści się garaż, wiatrołap, obszerny salon z wyjściem na taras w ogrodzie, kuchnia, toaleta. Na drugim zaś w części sypialnianej, trzy pokoje i duża łazienka.
 Istnieje możliwość wprowadzenia licznych zmian, tak by nieruchomość była jak najbliższej Państwa wymarzonego domu.
 W domach są już zrobione przez nas kanały pod kominek.
 Podłączone media to gaz, woda, prąd.

 SZYBKIE TERMINY ODBIORÓW! WIOSNA 2019!


 Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty na osiedlu, tak by sami mogli Państwo zobaczyć na własne oczy, gdzie mogą Państwo zamieszkać :)
 • Numer ogłoszenia: 61721499
 • Data wyróżnienia: 26 września 2018
 • Data wprowadzenia: 23 lipca 2018
 • Aktualizacja: 4 października 2018
 • Wyświetleń: 2 207
 • Wyświetleń na liście: 107 059
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora