Gdynia Śródmieście
Plac Im. 66. Pułku Kaszubskiego
3 2023 77.04 m2 1 749 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer oferty: 65537013
obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 3
Rezydencja Plac Kaszubski: zdjęcie 92898750
Rezydencja Plac Kaszubski: zdjęcie 92898751
Rezydencja Plac Kaszubski: zdjęcie 92898752
  • Galeria
  • Mapa

Rezydencja Plac Kaszubski

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Balkon
  • Miejsce parkingowe

Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 77,04 m2 usytuowany na drugim piętrze. Okna skierowane w południową stronę. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi oraz dwóch łazienek. Do dyspozycji przestronny balkon o powierzchni 8m2. Do mieszkania przynależy komfortowe miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska - koszt dodatkowy zakupu 100 tys złotych. 

To kameralne miejsce z 38 apartamentami, o eleganckiej formie nawiązującej do gdyńskiego modernizmu. Wnętrza budynku również odzwierciedlają estetykę międzywojennego stylu, wykończone zostały wysokiej jakości materiałami, inspirowanymi miejscowymi tradycjami.

Dla mieszkańców dostępne jest patio na tyłach rezydencji oraz pięć lokali usługowych na parterze.

Rezydencja Plac Kaszubski to jeden z projektów Yareal Polska, firmy deweloperskiej z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości. Zrealizowano wiele prestiżowych inwestycji mieszkaniowych i biurowych głównie w Warszawie. Yareal Polska ceni sobie wiarygodność i bezpieczeństwo inwestycji swoich klientów.

W najbliższej okolicy znajdują się szkoły podstawowe i średnie, zarówno publiczne, jak i prywatne, sklepy, usługi (w tym zabytkowe hale targowe), restauracje, kawiarnie, ścieżki rowerowe, trasy biegowe, kluby fitness, kina, Gdyńskie Centrum Filmowe, Teatr Muzyczny, Teatr Miejski, Szpital Miejski im. Św. Wincentego a Paulo oraz Akwarium Gdyńskie.

Gdynia od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najbardziej innowacyjnych, inteligentnych i ekologicznych miast w Polsce. To jedyna polska miejscowość, która zdobyła tytuł najlepszego miasta pod względem jakości życia w finale prestiżowego konkursu LivCom Awards.
Czytaj więcej

W pobliżu

Numer ogłoszenia: 65537013

Aktualizacja: 19.02.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
+48 601207622 Zadzwoń
Wróć do góry