Wróć do góry

Urzeka - mieszkanie 2.A.48 - Świetnie skomunikowane osiedle w otoczeniu zieleni

Deweloper: Domesta
Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Jasień
Guderskiego
3 2023 63.11 m2 504 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
Zdjęcie 1 / 19
Cena

504 000

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  4
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Gdańsk Jasień
Guderskiego
Cena za m2

7 986

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Listopad 2023
Nr oferty
743
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
63,11 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Piwnica
 • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Otoczenie inwestycji Urzeka gwarantuje ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom bez konieczności rezygnacji z atutów, jakie niesie za sobą życie w mieście. Układ komunikacji pieszej prowadzi do lasu i doliny Potoku Oruńskiego, gdzie został zaplanowany ciąg spacerowy zakończony platformą widokową oraz naturalny plac zabaw. Mieszkańcy inwestycji Urzeka będą mogli w tym miejscu spędzać wolny czas i obcować z naturą.Inwestycja Urzeka jest połączeniem życia wśród natury z bliskością pełnej infrastruktury miejskiej. Zielone otoczenie osiedla gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój oraz możliwość spędzania wolnego czasu na obcowaniu z naturą. W ramach pierwszego zadania osiedla powstaną trzy czteropiętrowe budynki, w których zaplanowano 145 mieszkań z balkonami lub prywatnymi ogródkami, a także 7 lokali usługowych. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca parkingowe.

Urzeka architekturą

Architektura budynków odznacza się prostą formą i rytmicznymi podziałami elewacji, nawiązuje do modernizmu. Elegancki charakter podkreślają narożniki kwartałów, których szczyty wykończone zostały ceglaną okładziną. Oprócz bieli, tynku i cegły, integralnym elementem kompozycji jest roślinność, która występuje w postaci zielonych dachów oraz pnączy na elewacjach.

Urzeka lokalizacją

Inwestycja Urzeka zlokalizowana jest w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy rondzie im. 77 Pułku AK w Gdańsku, u zbiegu ulic Guderskiego i Czermińskiego. Inwestycja otoczona jest lasem oraz doliną Potoku Oruńskiego. W pobliżu osiedla znajdują się zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I oraz Świętokrzyska II oraz ścieżki rowerowe. W okolicy osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych, zarówno w bezpośrednim sąsiedztwie jak i w pobliżu osiedla. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, Urzeka jest świetnie skomunikowana z centrum Gdańska oraz innymi dzielnicami miasta. Obok inwestycji planowana jest budowa ulicy Nowa Turzycowa, która umożliwi mieszkańcom inwestycji szybszy dojazd do ulicy Jabłoniowej i wielu ważnych punktów miasta.

Urzeka zabawą

Oprócz naturalnego placu zabaw od strony lasu i doliny Potoku Oruńskiego, najmłodsi mieszkańcy inwestycji będą mogli spędzać czas na funkcjonalnym placu zabaw ze zjeżdżalnią. Niezapomnianą zabawę zagwarantują m.in. tyrolka, "małpi gaj" oraz możliwość wspinaczki linowej. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z wielofunkcyjnego boiska sportowego zlokalizowanego na terenie osiedla.

Urzeka wolnym czasem

Otoczenie inwestycji Urzeka gwarantuje ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom bez konieczności rezygnacji z atutów, jakie niesie za sobą życie w mieście. Układ komunikacji pieszej prowadzi do lasu i doliny Potoku Oruńskiego, gdzie został zaplanowany ciąg spacerowy zakończony platformą widokową oraz naturalny plac zabaw. Mieszkańcy inwestycji Urzeka będą mogli w tym miejscu spędzać wolny czas i obcować z naturą.

Urzeka funkcjonalnością

Wśród 145 mieszkań w trzech pierwszych budynkach inwestycji znajdują się lokale o metrażach od 30 do 81,62 m kw. Ich integralną całość stanowią ogródki oraz balkony. Trzypokojowe mieszkania zostały wzbogacone o dodatkowe pomieszczenie - garderobę. Dzięki różnorodności układów funkcjonalnych, każdy z przyszłych mieszkańców osiedla znajdzie mieszkanie dopasowane idealnie do jego potrzeb.

Urzeka wnętrzem i >

Przemyślane układy funkcjonalne mieszkań pozwolą spełnić marzenia o przytulnym i komfortowym lokum. Wnętrza przestrzeni wspólnych zostały utrzymane w modernistycznym charakterze i ocieplone okładzinami drewnianymi. Dopełnienie wystroju stanowić będą czarnobiałe zdjęcia przyrody znajdującej się na terenie osiedla.

czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Domesta

Urzeka - mieszkanie 1.A.20 - Odbiór: listopad 2023

Ogłoszenie podstawowe

508 000 zł

Aktualizacja: 18 minut temu

Urzeka - mieszkanie 2.A.37 - Świetnie skomunikowane...

Ogłoszenie maxi

498 000 zł

Aktualizacja: 18 minut temu

Urzeka - mieszkanie 2.A.10 - Świetnie skomunikowane...

Ogłoszenie maxi

491 000 zł

Aktualizacja: 18 minut temu
Urzeka - mieszkanie 2.A.48 - Świetnie skomunikowane osiedle w otoczeniu zieleni

Oferta, którą oglądasz

Urzeka - mieszkanie 2.A.48 - Świetnie skomunikowane osiedle w otoczeniu zieleni

Zapytaj o ofertę

Dział Sprzedaży Domesta Sp. z o.o.

586704... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Jasień
Guderskiego
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 365 dni (do 29.05.2024)
 • Numer ogłoszenia: 64795100
 • Data wyróżnienia: 27.04.2023
 • Data wprowadzenia: 14.04.2022
 • Aktualizacja: 30.05.2023
Zadzwoń E-mail