Bezobsługowy, kameralny hotel w Centrum Gdyni.

Bezobsługowy, kameralny hotel w Centrum Gdyni.

1 300 000 zł
 • Liczba pokoi
  9
 • Piętro
  Parter piętro
 • Powierzchnia
  106 m2
obserwuj to ogłoszenie
Skontaktuj się
obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 16
Cena
1 300 000
 • Liczba pokoi
  9
 • Piętro
  Parter piętro
Jestem
Pośrednikiem / agencją nieruchomości
Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Świętojańska 
Cena za m2
12 264,15
Rodzaj nieruchomości
Obiekt
Nr oferty
RU831189
Powierzchnia
106 m2
Dodatkowe informacje
 • Dwupoziomowe

Treść ogłoszenia

Gdynia to miasto według wielu sondaży, z najwyższym poczuciem zadowolenia mieszkańców z życia - być może dlatego co roku ściągają tu tłumy turystów oraz osób chcących tu zamieszkać. Skwer Kościuszki, bulwar, plaża to wszystko tylko podkreśla niebywałą atrakcyjność tego portowego miasta, które szybko przerodziło się w biznesową stolicę północnej Polski.
Nieruchomość położona jest przy jednej z naczelnych ulic w Trójmieście, a najbardziej znanej w Gdyni - ulicy Świętojańskiej. Tu zaczyna się życie towarzyskie i handlowe tego miasta. Liczne kawiarnie, restauracje i markowe butiki.
Bulwar nadmorski w Gdyni oddalony jest zaledwie o 900 m, niedaleko też znajduje się miejska plaża oraz Skwer Kościuszki. Zachwycająca marina, przy którym cumuje Muzeum Morskie Dar Młodzieży oraz ORP Błyskawica.

Świetnie zaprojektowany smart hotel w centrum Gdyni, cechuje przestrzeń, która została zaaranżowana przy użyciu innowacyjnych technologii, pomysłowych rozwiązań czyniących ją wyjątkowo dobrze zorganizowaną.

Sześć pokojów, przewidzianych na 12 osób, wspólne łazienki - podzielone na damskie i męskie strefy oraz koedukacyjne kabiny i osobne prysznice. Aneks kuchenny umożliwia samodzielne przyrządzanie posiłków, które można spożyć w przyjemnej przestrzeni kawiarnianej udostępnionej gościom na parterze. Pokoje zostały rozmieszczone na poziomie minus jeden, zachowując dostęp do światła dziennego. Została także wydzielona, niezależna przestrzeń multimedialna.

Sześć pokojów wyposażonych w łóżka, telewizory oraz chłodziarki. Całość zaaranżowana w stylu hanzeatyckim. Nawiązania do morza, kotwice, liny jutowe, stery na każdym kroku - to wszystko daje odczuć morski klimat oraz wzmaga poczucie przebywania na wakacjach. Dzięki przytulnej przestrzeni goście szybko poczują się komfortowo podczas funkcjonowania w częściach wspólnych. Idealne miejsce dla turystów oraz dla wszystkich gości biznesowych.

Gotowy biznes - obecnie funkcjonuje na booking.com, oceniony na 9,8. Hotelowa przestrzeń jest jasno oznaczona infografikami, co daje gościom komfort poruszania się po obiekcie.
System elektronicznych zamów (otwarcie drzwi następuje po wprowadzeniu podanego kodu) umożliwiając całkowicie zdalne zarządzanie rezerwacjami - wygodny w prowadzeniu na odległość.

Więcej informacji i zdjęć
https://www.russjan.com

Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz stanowią zaproszenie do zapoznania się nią. Dokładamy starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

1 020 000 zł

Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

2 150 000 zł

Aktualizacja: 8 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

1 090 000 zł

Aktualizacja: 11 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

4 990 000 zł

Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Oriana Gołuńska

509187... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Świętojańska 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 352 dni (do 15.07.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64315317
 • Data wprowadzenia: 8 czerwca 2021
 • Aktualizacja: 16 lipca 2021
 • Wyświetleń: 119
 • Wyświetleń na liście: 18 542
Zadzwoń SMS