Kup atrakcyjną działkę - to dziś najlepsza inwestycja!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Cena

239 000

Jestem
Osobą prywatną
Adres
Tuchom
Szkolna
Cena za m2

131,46

Rodzaj nieruchomości
Działka pod budowę
Powierzchnia
1 818 m2
Powierzchnia działki
1 818 m2
Dodatkowe informacje
  • Gaz
  • Woda
  • Siła

Treść ogłoszenia

Zakup atrakcyjnej działki budowlanej to najlepsza inwestycja w niepewnych czasach - zainwestuj w nieruchomość, która nigdy nie straci na wartości. Świetnie zlokalizowana, foremna działka to dziś najlepsza lokata kapitału. Grunty nigdy nie tracą na wartości - inwestycja w działkę to pewność i bezpieczeństwo twoich pieniędzy.

Do sprzedaży: 
Duża działka budowlana o powierzchni 1818 m2 położona w Tuchomiu, przy ulicy Szkolnej. Dla działki wydane warunki zabudowy (jednorodzinny budynek mieszkalny). Działka w kształcie prostokąta, położona tuż przy niewielkim strumieniu, na północno-wschodniej krawędzi gruntu ściana lasu, doskonale nasłoneczniona. Nad działką (na wschodniej części) przebiegają linie wysokiego napięcia (brak słupów, wyłącznie kabel). 

Media:
- woda (50 m2 od granicy działki), 
- prąd, 
- gaz (w trakcie uzgodnień).   

W okolicy:
- las,
- dwa piękne jeziora (Jezioro Borowiec Duży, Jezioro Tuchomskie),
- ścieżki rowerowe,
- szkoła podstawowa, 
- przedszkole,
- sklepy spożywcze i przemysłowe,
- pomnik przyrody (dąb szypułkowy, 1036). 

Okolica:
Tuchom to niewielka miejscowość położona przy granicy z Chwaszczynem/Gdynią - trasa na Kartuzy/Kościerzynę. Szybki dojazd do centrum Gdyni/Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do centrum handlowego (Lidl, Biedronka) zajmuje 4 minuty. Wkrótce dostępna będzie w tej okolicy Trasa Kaszubska (odcinek Bożepole Wielkie - Gdynia gotowy już w tym roku). Oferowana działka położona jest przy tym w bezpiecznej odległości od projektowanej trasy (gwarancja ciszy). Spokojna okolica z mnóstwem zieleni - idealne miejsce do życia. Możliwość realizacji wielu aktywności sportowych - jogging, rowery, kajaki, nordic-walking.

Uwaga: sprzedaż bez pośredników, bezpośrednio od właściciela. Działka w doskonałej cenie, konkurencyjnej wobec innych gruntów w tej okolicy - sprawdź!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64939741
  • Data wyróżnienia: 12.08.2022
  • Data wprowadzenia: 30.07.2022
  • Aktualizacja: 30.07.2022