Ogłoszenie nieaktualne

B2B stacjonarnie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

O sobie:
wykształcenie śr. techniczne o studia też zahaczyłem owocnie.
Poza tym : bez nałogów, a dzięki temu : pracowity i mający ciekawe pomysły.

Dotychczasowe obowiązki, to m.in.:
ruch między magazynem a salą sprzedaży + dokumenty,
handlowo - sprzedażowe: pozyskiwanie nowych i dobre relacje z bieżącymi Klientami
powyższe, przy użyciu : maila i telefonu.

Treściwe oczekiwania:
na starcie może być umowa - zlecenie,
w celu wzajemnego poznania,
następnie:
umowa o pracę na okres 1roku, w celu treściwego wdrożenia.
Wdrożenie! w trakcie okresu próbnego i po!, jeśli zachodzi konieczność.
Mile widziane oferty z możliwością wykonania uprawnień ułatwiających pracę. Nastawienie na stałą / długoterminową / długoletnią współpracę.

Nie rozpatruje ofert pracy mobilnej/terenowej.
Towar po merytorycznej korespondencji @ chętnie dostarcza branża TSL.
W magazynie i biurze jest codziennie dość pracy.

Poszukiwana praca, w branży około / technicznej,
np.: (kolejność przypadkowa)
elektro(mile widziana hurtownia);
techniczna(narzędzia, BHP),
motoryzacja(B.D.C.), wyposażenie wnętrz(podłogi, drzwi, okna);
inne też do rozważenia, np.: FMCG, itp.

Aktualizacja: 09.02.2024