B2B/C handlowo i magazynowo.

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Poszukiwana praca, w branży około/technicznej, np.:
elektro(mile widziana hurtownia); techniczna(narzędzia, BHP),
wyposażenie wnętrz; inne też do rozważenia, np.: FMCG, itp.

Dotychczasowe obowiązki, to m.in.:
prace magazynowe + dokumenty,
handlowo-sprzedażowe: pozyskiwanie nowych i dobre relacje z bieżącymi ;)
powyższe, przy użyciu : maila i telefonu.

O sobie:
wykształcenie śr. techniczne o studia też zahaczyłem owocnie.
Poza tym : pracowity i mający ciekawe pomysły.
To nie hasełka a'la list motywacyjny(..), to realne działania.

Treściwe oczekiwania:
na starcie może być umowa - zlecenie, w celu wzajemnego poznania, następnie:
umowa o pracę na okres 1roku, w celu treściwego wdrożenia,
bez wypowiadania umowy w trakcie jej trwania!
Wdrożenie! w trakcie okresu próbnego i po!, jeśli zachodzi konieczność.
Mile widziane oferty z możliwością wykonania uprawnień na sztaplarki
a nawet suwnice.

Aktualizacja: 19.01.2024