Ogłoszenie nieaktualne

B2B/C

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Chętnie podejmę pracę, w branży technicznej,
gdzie jest stałość i stabilność zatrudnienia.
Mile widziana możliwość rozpoczęcia pracy od magazynu,
żeby móc solidnie poznać ofertę produktową.

Potencjalne obowiązki :
prace magazynowe: przyjęcie towaru, rozłożenie na półkach/regałach
+ praca z dokumentami PZ/MM/WZ,
w późniejszym terminie, jeśli w firmie będzie potencjał do wew. awansu:
handlowo-sprzedażowe: pozyskiwanie nowych i dobre relacje z bieżącymi ;)
powyższe, przy użyciu : maila i telefonu.

O sobie :
wykształcenie śr. techniczne plus edukacja akademicka.
Poza tym : pracowity i mający ciekawe pomysły.

Treściwe oczekiwania :
na starcie może być umowa - zlecenie, w celu wzajemnego poznania,
następnie:
umowa o pracę na okres 1roku, w celu treściwego wdrożenia.
Wdrożenie! w trakcie okresu próbnego i po!, jeśli zachodzi konieczność.
Mile widziane oferty z możliwością wykonania uprawnień.

Nie rozpatruje ofert pracy mobilnej/terenowej.
W magazynie i biurze jest codziennie dość pracy.