Pracownik magazynowo - biurowy : B2B

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Poszukuje pracy w branży - mile widziana około/techniczna :)

Dotychczasowe obowiązki, to m.in.:
prace magazynowe + dokumenty,
handlowo-sprzedażowe: pozyskiwanie nowych i dobre relacje z bieżącymi ;)
powyższe, przy użyciu : maila i telefonu.

O sobie:
wykształcenie śr. techniczne, o studia też zahaczyłem owocnie.
obsługa CRM, Subiekt, programu magazynowo - handlowego.
Poza tym :
pracowity i mający ciekawe pomysły.

Treściwe oczekiwania:
na starcie może być umowa - zlecenie(od 1 do 3mcy), w celu wzajemnego poznania,
następnie: umowa o pracę na okres 1roku, w celu treściwego wdrożenia.
Wdrożenie w trakcie okresu próbnego i po, jeśli zachodzi konieczność.

Preferowany proces rekrutacji.
Piszący nie szuka stanowiska "menadżerskiego" - wówczas zrozumiałbym oczekiwanie
przez okres jednego/dwóch tygodni na odpowiedź.
Jest to poszukiwanie *szeregowego* stanowiska pracy - więc uważam,
że decyzję o potencjalnym podjęciu współpracy, można śmiało podjąć
po odbytej rozmowie, najpóźniej następnego dnia.

Zainteresowanych,
Zapraszam do kontaktu.