Pracownicy z Ukrainy , Białorusi . Agencja Pracy Expert Job .

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 24 kwietnia 2019

Agencja Pracy Expert Job zaprasza do zapoznania się z naszą szeroką ofertą świadczonych usług. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail. Pozdrawiamy serdecznie!

Potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników, ale nie masz ani czasu, ani głowy, by się tym zająć? Zajmiemy się wszystkim !

Naszym celem jest znalezienie najlepszego kandydata do pracy w Twojej firmie. Na czym polega pośrednictwo pracy? Selekcjonujemy kandydatury przyszłych pracowników według zgłoszonych przez Państwa oczekiwań. Następnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty. To od pracodawcy zależy, czy przedstawione mają być wszystkie kandydatury ewentualnych pracowników, czy tylko te, które my dobierzemy dla Państwa według wcześniej ustalonych kryteriów.

1) Wyszukujemy pracowników wg. kryteriów przekazanych przez klienta za pośrednictwem kwestionariusza pracodawcy.

2) Dostarczamy pracowników do pracodawcy na okres próbny wraz z dokumentami pozwalającymi legalnie zatrudnić cudzoziemca.

3) Jeśli podczas trwającego okresu próbnego, klient zrezygnuje z dalszego zatrudniania pracownika opłata nie będzie pobierana.

4) Po zakończeniu trwającego okresu próbnego ( w przypadku braku reklamacji ze strony klienta) wystawiamy klientowi fakturę .


Pozdrawiam Daniel Barkovski
tel. +48 797299... Wyświetl numer
www.Expert-Job.pl
  • Numer ogłoszenia: 62476805
  • Data wyróżnienia: 29 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 24 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 24 kwietnia 2019
  • Wyświetleń: 152
  • Wyświetleń na liście: 8 661