Praktykantka/Praktykant w Kancelarii Prawnej

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY poszukuje Studentów Prawa na bezpłatne praktyki.

Zakres obowiązków:
- wsparcie prawników w bieżących zadaniach,
- czynności biurowe i pomoc administracyjna w sekretariacie,

Wymagania:
- znajomość programów pakietu biurowego MS Office;
- mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
oraz czynne prawo jazdy kat. B,
- sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:
- pracę z ciekawymi zagadnieniami i zadania pozwalające na rozwój wiedzy i umiejętności,
- dobrą i partnerską atmosferę pracy,
- refundujemy koszty dojazdu,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: z dopiskiem:  [ukryte]  "Praktyka-trójmiasto" lub kontakt telefoniczny: [ukryte] od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.