Administrator Stanów Magazynowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

APATOR METRIX S.A.

poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy : GDAŃSK

Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie części i podzespołów maszyn do magazynu wewnętrznego
  • Wydawanie towaru z magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem działu montażu
  • Rozładunek i załadunek przesyłek
  • Przygotowanie przesyłek kurierskich
  • Przetransportowanie samochodem służbowym materiałów od wskazanych dostawców
  • Rejestrowanie operacji w systemie
  • Prace administracyjne i porządkowe związane z obszarem części magazynowej
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie oraz za organizację prawidłowego funkcjonowania magazynu
Oczekujemy:
  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Stanów Magazynowych / Magazyniera w zakładzie produkcyjnym min. 6 m-cy (mile widziane 24 m-cy)
  • Prawo jazdy kat. B  /warunek konieczny/
  • AKTUALNE UPRAWNIENIA III WJO– ZAŚWIADCZENIE KWALIFIKACYJNE UDT  na wózki widłowe i wymianę butli gazowej / warunek konieczny/
  • Znajomość obsługi komputera wraz pakietem MS Office
  • Znajomość oprogramowania ERP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów
  • Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w rozwijające się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres:

                                [ukryte]

W temacie e-maila prosimy o podanie nazwiska i imienia oraz nazwy stanowiska,
na które kandydat aplikuje.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Zgodnie z art. 13 ust. 12 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) dalej jako RODO informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest APATOR METRIX S.A. z siedzibą w Tczewie przy ul. Grunwaldzkiej 14, metrix@apator.com;
2. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane polskim podmiotom z grupy APATOR (http://www.apator.com/pl/grupa-apator/o-nas/struktura) w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO tj. na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody; Podanie danych w zakresie określonym przepisami art.22.1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. ( z p.zm.) tj. Kodeksu Pracy oraz obowiązujących aktów wykonawczych w tym zakresie jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne;
4. Pani/Pana dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres sześciu miesięcy od dnia złożonej aplikacji. Niepodniesienie w/w określonym czasie zarzutów dot. rekrutacji (po odmowie zatrudnienia) zostanie uznane za domniemanie braku takowych , a dane osobowe zostaną usunięte;
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie;
6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
7. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
8. Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.

Aktualizacja: 16.02.2024