Architekt - Asystent architekta branża sanitarna / budowlana / elektryczna i teletechniczna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu architektury;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej;
  • Bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD, MS OFFICE;
  • Znajomość programu REVIT;
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w biurze projektowym przy realizacji inwestycji na różnych etapach projektowych;
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych;
  • Umiejętność równoczesnej pracy przy kilku różnych projektach;
  • Umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz oraz wstępnych koncepcji projektowych w oparciu o WZ, MPZP i wytyczne inwestorskie w tym pisanie programów funkcjonalno-użytkowych;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej i wykonawczej w zgodności z normami i przepisami budowlanymi w oparciu o harmonogram i budżet;
  • Tworzenie projektów i modelowanie budynków w technologii BIM
  • Koordynacja wielobranżowa;
  • Weryfikacja i optymalizacja rozwiązań projektowych.
  • Tworzenie projektów i modelowanie budynków w technologii BIM,
  • Analiza terenu pod kątem możliwości ich zabudowy,
  • Wykonywanie wizualizacji budynków i wnętrz.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Aktualizacja: 17.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl