Architekt Projekty Wnętrz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Projektowanie to nasza pasja. Nasze STUDIO projektuje, kreuje niebanalne projekty w Polsce i zagranica Lubimy indywidualne podejście do danych tematów i poszukujemy nowych technologii i materiałów do realizacji poszczególnych projektów. Rozwój to naturalna droga, szkolenia, warsztaty, targi, zawsze jesteśmy na bieżąco z nowościami.
Czekamy na kolejnego projektanta, który uzupełni nasz zespół i wniesie swój twórczy wkład w niezliczoną ilość ciekawych tematów jakie obecnie prowadzimy.
Zainteresowanych prosimy o podesłanie: CV oraz portfolio na adres: [ukryte]
Wymagania: biegła znajomość programów: AutoCad, SketchUp,
Obowiązki: tworzenie dokumentacji projektowej , zaangażowanie
Oferujemy: stanowisko pracy w naszym biurze w Studio w Gdyni. Udział w szkoleniach i warsztatach
Umowę o pracę i stałe miesięczne wynagrodzenie.
Mnóstwo ciekawych tematów projektowych, które dają duże możliwości rozwoju i kreatywnego działania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))