Ogłoszenie nieaktualne

Architekt

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

ARCHITEKT
Miejsce pracy: Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, koordynacja międzybranżowa
  • Wykonywanie analiz chłonności gruntów
  • Wykonywanie analiz i koncepcji na potrzeby uchwalania lub zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy
  • Nadzór, zarzadzanie i odpowiedzialność za prowadzenie projektów, współpraca z klientami
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych (kart lokali)
  • Tworzenie harmonogramów inwestycji (projektowych i strategii administracyjnych) Bezwzględne przestrzeganie zatwierdzonych harmonogramów
  • Regularne wizyty na budowie, udział w organizowanych naradach, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją dokumentacji projektowej
WYMAGANIA:
  • Warunek konieczny: CV, list motywacyjny oraz portfolio
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu architektonicznym (branża deweloperska będzie atutem)
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej
  • Biegła znajomość programu Autocad/Revit
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych
  • Doświadczenie i umiejętność koordynacji procesu projektowego we współpracy z projektantami innych branż
  • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, kreatywność, odwaga w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zespołem
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • do końca 2023 roku Gdynia, od 2024 roku praca w nowej siedzibie firmy w Gdańsku - Oliwa nowoczesne biuro przy stacji SKM.