Asystent administracyjno-biurowy

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Phinance S.A. to lider na rynku pośrednictwa finansowego, który posiada kompleksowe rozwiązania dopasowane do aktualnych i przyszłych potrzeb klientów. W Polsce Phinance wyróżnia innowacyjność oraz szeroka gama produktów „Brainpower by Phinance”- unikalnych na rynku usług stworzonych na wyłączność dla Naszych Klientów.

Istniejemy od 2002 roku i zatrudniamy obecnie 1200 osób na terenie całej Polski, a nasz oddział znajduje się w samym sercu gdańskiego Wrzeszcza!

Oferujemy:

• Kompleksowe przygotowanie do zawodu — cykl szkoleniowy zawierający naukę z zakresu sektora bankowego (kredyty gotówkowe, hipoteczne, MŚP i nie tylko);
• Szkolenia praktyczne prowadzone w oddziałach przez ekspertów;
• Wsparcie na każdym etapie współpracy;
• Karta Multisport;
• Pracę na pól etatu z możliwością przejścia na pełen etat;
• Preferencyjny system wynagrodzeń;
• Transparentne i pewne zasady wynagradzania;
• Elastyczny czas pracy pozwalający łączyć pracę z nauką, pasją lub innymi aktywnościami.

Twoje przyszłe obowiązki:

• Uzupełnianie oraz praca z dokumentami;
• Obsługa komputera – maile, aplikacje;
• Dbanie o porządek w dokumentach;
• Przekazywanie informacji o brakach czy wymaganych uzupełnieniach wybranym doradcom finansowym.

Oczekujemy:

• Zaangażowania;
• Komunikatywności;
• Wykształcenia min. średniego;
• Inicjatywy do działania;
• Status studenta;
• Mile widziane doświadczenie w branży finansowej, choć nie jest wymagane;
• Umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy.

Możliwość elastycznej formy zatrudnienia:
- Umowa zlecenie;
- Umowa B2B.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 30.05.2023