Ogłoszenie nieaktualne

Asystent architekta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Asystent

Dla naszego Klienta - wielobranżowego biura projektowego poszukujemy obecnie Asystenta architekta, który dołączy do zespołu w Gdańsku.

Obowiązki:
  • współudział w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych
    i wykonawczych;
  • współpraca z inwestorami oraz branżystami;
  • współprowadzenie formalności związanych z uzyskaniem pozwoleń, uzgodnień i decyzji w procesie budowlanym;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem przepisów i wymagań klienta;
  • przygotowywanie wizualizacji.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego architektonicznego;
  • znajomości programów Revit, AutoCad i Sketchup;
  • doświadczenia w zakresie architektury biurowej, przemysłowej
    i usługowej;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • punktualności, zaangażowania;
  • proaktywności oraz pomysłowości;
  • dobrych umiejętności organizacyjnych (organizacja i planowanie zadań, terminowość, systematyczność) oraz odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • znajomości przepisów prawa budowlanego;
Oferujemy:
  • pracę w kreatywnym zespole w miłej atmosferze;
  • zdobycie doświadczenia przy zróżnicowanych i ciekawych projektach,
  • elastyczny wymiar pracy oraz formę zatrudnienia dostosowaną do preferencji kandydata;
  • nowoczesne warunki pracy w biurze w Olivia Business Centre.

Aktualizacja: 15.12.2023