Asystent produkcji filmów animowanych

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Animacja komputerowa,
Produkcja
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: GS/01/2023

Obowiązki:
-wsparcie kierowników w bieżących pracach w procesie produkcji animacji;
-nadzór nad dokumentacją projektową;
-składanie oraz rozliczanie wniosków o dofinansowanie produkcji;

Kwalifikacje:
-zainteresowanie procesem powstawania form audiowizualnych;
-dyspozycyjności do częściowej pracy w biurze w Gdańsku ( minimum 3 razy w tygodniu);
-chęć rozwoju w zarządzaniu produkcją;
-obowiązkowości, terminowości i wielozadaniowości.

Oferujemy:
-częściową pracę zdalną;
-po okresie stażu, możliwość zatrudnienia;
-możliwość odbycia u nas praktyk zawodowych;
-możliwość pracy przy ciekawych międzynarodowych projektach;
-realne możliwości rozwoju wewnątrz organizacji na stanowisko kierownika produkcji;
-pracę w młodym i pełnym pomysłów zespole;
-imprezy integracyjne;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: [ukryte] .
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
GS Animation to studio animacji założone w 2004 roku z siedzibą w Gdańsku. Specjalizuje się w produkcji filmów animowanych i posiada doświadczenie w tworzeniu animacji od rozwoju projektu po postprodukcję. W 2016 roku GS Animation zostało nominowane do prestiżowej europejskiej nagrody Producent Roku przez europejskie środowisko 900 producentów animacji z 30 krajów – Cartoon Forum. Filmy i seriale wyprodukowane przez GS Animation otrzymały wiele nagród od publiczności i międzynarodowego środowiska branżowego. Od wielu lat tworzy animacje dla dzieci o wartościowym, edukacyjnym przekazie oraz wysokiej jakości animowane reklamy i teledyski.