Asystent z biegłym j. francuskim ds. Administracyjno-Biurowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3600 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:
miejsce pracy Gdańsk - Wrzeszcz

Jeżeli jesteś osobą, która:
  • posiada biegłą znajomość języka francuskiego,
  • ma doświadczenie w pracy biurowej,
  • swobodnie czuje się obsługując MS Office,
  • dobrze organizuje pracę własną,
  • posiada prawo jazdy kategorii B.
To powierzymy Ci zadania polegające na:
  • profesjonalnej oraz kompleksowej obsłudze naszych kontrahentów(telefoniczna oraz e-mailowa),
  • weryfikację i analizę dokumentacji w j. francuskim,
  • zapewnieniu sprawnego obiegu dokumentów w firmie
  • współpracy z Zarządem w zakresie załatwianie spraw bieżących
  • wsparciu pracowników innych działów w pracach biurowych,
  • przyjmowaniu gości oraz koordynowaniu i obsłudze spotkań w firmie.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku,
  • umożliwienie rozwoju w obszarze językowym w międzynarodowej firmie,
  • wdrożenie do pracy na stanowisku przez doświadczonego współpracownika.

Aktualizacja: 07.07.2023