Asystentka Prezesa (Asystent) / Executive Assistant

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Executive Assistant/ Asystent/-ka Prezesa w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z siedzibą w Gdańsku. Firma działa w branży związanej z produkcją zaawansowanych systemów i rozwiązań inżynieryjnych i technicznych.

Cel stanowiska: Zapewnienie płynności pracy Zarządu

Zakres obowiązków:
  • Bezpośrednia współpraca z Prezesem i wspieranie go w realizacji codziennych zadań.
  • Organizowanie i planowanie spotkań, prowadzenie kalendarza i kontrolowanie terminów.
  • Koordynowanie i organizowanie podróży służbowych dla Zarządu i gości VIP.
  • Gromadzenie danych, analiza, raportowanie, sporządzanie pism, przygotowywanie umów, prezentacji i podsumowań dla Zarządu.
  • Prowadzenie kompleksowej i poprawnej dokumentacji z uwzględnieniem przepisów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Koordynowanie projektów biznesowych w organizacji w imieniu Prezesa.
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek w kontaktach z partnerami biznesowymi.
  • Bieżący kontakt z podmiotami polskimi i zagranicznymi, kancelariami prawnymi, bankami, sądami, instytucjami państwowymi.
  • Współpraca z Managementem innych działów i Spółek w ramach Grupy
  • Udział w usprawnianiu procesów wewnętrznych.
Oczekujemy:
  • Licencjat lub magister administracji lub innej pokrewnej dziedziny.
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność przygotowywania dokumentów formalno-prawnych (np. uchwał, protokołów, polityk).
  • Umiejętność zarządzania obiegiem i archiwizacją dokumentacji.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel i Power Point).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Dyplomacja i dyskrecja.
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie.
  • Umiejętność planowania, ustalania priorytetów i organizacji.
  • Duża otwartość do ciekawych wyzwań.
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy w dynamicznym środowisku inżynieryjnym.
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku o międzynarodowym zasięgu
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach całej Grupy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Bezpośrednią współpracę z Prezes całej Grupy
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia oraz wsparcie w rozwoju kompetencji.
  • Możliwość pracy z ciekawymi i innowacyjnymi projektami w branży inżynieryjnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz dobrą kulturę organizacyjną.
  • Nowoczesne środowisko pracy w Gdańsk Oliwa.

Aktualizacja: 29.08.2023