Ogłoszenie nieaktualne

Brygadzista Produkcyjny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i budujemy światowej klasy luksusowe katamarany żaglowe i  motorowe.
Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Brygadzista produkcji
miejsce pracy: Gdańsk, Tarcice 6

Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych
  • nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników
  • nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych
  • motywowanie podległych pracowników
  • bieżące raportowanie wyników prac
  • współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy
Nasze wymagania
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym minimum 1 rok
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (bez nocek)
  • orientacja na zadania, silna osobowość
To oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnym przedsiębiorstwie
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • niezbędnie narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • dofinansowanie dojazdów do pracy powyżej 50km
  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny, jeśli się dla nas przeprowadzisz
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80% - płacisz ok 35zł
Zainteresowane osoby prosimy o odpowiedź klikając przycisk ,,Aplikuj" lub kontakt [ukryte]

Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów. Stocznia przygotowuje też nową infrastrukturę w Gdańsku.
Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Aktualizacja: 11.01.2024