Ogłoszenie nieaktualne

Cukiernik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Capuccino Cafe w Sopocie poszukuje doświadczonego Cukiernika!
Jeśli kochasz sztukę cukierniczą i chcesz dołączyć do zespołu cukienrików, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Nasza pracownia, znana z wysokiej jakości i świeżości produktów, poszukuje Cukiernika.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako Cukiernik
  • Znajomość technik cukierniczych oraz umiejętność dekoracji tortów i ciast
  • Kreatywność i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Sumienność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • Przygotowywanie i pieczenie różnorodnych wyrobów cukierniczych
  • Dekorowanie tortów i ciast zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • Zachowanie standardów jakościowych i higienicznych
  • Współpraca z zespołem cukierniczym w celu ciągłego doskonalenia oferty
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio prac na adres e-mail: [ukryte] W temacie wiadomości prosimy wpisać "Oferta pracy - Cukiernik".
Czekamy na Ciebie w naszej cukierni, aby razem tworzyć wyjątkowe smaki i radość dla naszych klientów!

Aktualizacja: 18.01.2024