Doradca Klienta w Salonie Jubilerskim YES

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż i obsługa klienta,
  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w branży jubilerskiej.
Oferujemy:
  • pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii,
  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji.
  • elastyczny grafik.
Praca na 3/4 lub cały etat. Umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Aktualizacja: 09.08.2023