Dysponent działu handlowego w salonie samochodowym

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Salon Hyundai Margo aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko: Dysponent działu handlowego.

Chcesz pracować w młodym i dynamicznym zespole?
Stawiasz na rozwój i szukasz nowych doświadczeń?

To ogłoszenie może być dla Ciebie!

Obowiązki:
  • Obsługa magazynowa samochodów nowych i używanych;
  • Analiza i raportowanie stoku samochodów dealerskich
  • Weryfikacja zleceń napraw pojazdów dealerskich;
  • Nadzór nad wymianą opon, przeglądów, dokumentacją pojazdów
  • Kontrola dokumentacji sprzedażowej;
  • Monitorowanie i utrzymanie samochodów demonstracyjnych zgodnie ze standardami marki.
Nasze wymagania:
  • Prawo jazdy kat. „B”;
  • Zainteresowanie motoryzacją oraz podstawowa znajomość w zakresie budowy i eksploatacji pojazdów;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Na co możesz liczyć?
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników
  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Pakiet szkoleń z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta;
  • Wdrożenie produktowe;
  • Umowę o pracę.
Miejsce pracy: Gdańsk Jasień - Kartuska 381.

Aktualizacja: 23.09.2023