Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

KWALIFIKACJE:

  • Doświadczenie zawodowe jako Elektryk.
  • Przeszkolenie wojskowe będzie dodatkowym atutem.
  • Stanowisko wymaga umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz polskim.

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie procedur przełączania niskiego napięcia 50/60Hz.
  • Wykonywanie izolacji niskiego napięcia.
  • Eksploatacja systemów przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej (urządzenia i elementy systemów, takie jak rozdzielnice, linie dystrybucyjne średniego i niskiego napięcia)
  • Monitorowanie i regulacja sterowania urządzeniami, prowadzenie dokumentacji operacyjnej, dzienników i raportów oraz sprawdzanie i drobne regulacje sprzętu i elementów systemu.
  • Zapewnienie wydajnego i bezpiecznego działania sprzętu i komponentów systemu
  • Zapewnienie bezpiecznego wykonywania wszystkich prac przy minimalnym wpływie na system dystrybucji.

OFERUJEMY:

  • Trening i zdobywanie doświadczenia zawodowego.
  • Dodatek mieszkaniowy $ 600 dla osób spoza regionu Redzikowa.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - $ 10.84 brutto / godz.
  • 40-godzinny tydzień pracy.
  • Pracę w godzinach 7:30-16:00.

Aktualizacja: 25.11.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl