Pracownik Usług Czystościowych

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Chylonia
Hutnicza 15B
Pracownik Usług Czystościowych Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nazwa stanowiska: Pracownik Usług Czystościowych
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Hutnicza 15B, Hutnicza 19
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie w czystości pomieszczeń produkcyjnych i laboratoryjnych, magazynowych oraz biurowych, łazienek, szatni, pomieszczeń socjalnych, klatek schodowych, pomieszczeń gospodarczych,
  • Obsługiwanie odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia,
  • Dbanie o stan czystości odzieży działu produkcji i laboratorium (pranie, prasowanie),
  • Segregacja i usuwanie odpadów,
  • Dbanie o rośliny wewnątrz i na zewnątrz budynku,
  • Utrzymywanie porządku i czystości na parkingu firmy.
Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność
  • Punktualność
  • Możliwość pracy zmianowej
Oferujemy:
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska;
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia;
  • uczestnictwo w ambitnych projektach;
  • otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów.
Benefity:
  • możliwość nabycia karty sportowej;
  • zniżki na firmowe produkty;
  • elastyczny czas pracy;
  • brak dress code’u;
  • darmowy parking dla pracowników;
  • kawa/herbata;
  • wypasione czwartki;
  • spotkania integracyjne.
Informacje o firmie
Biovico Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Swoją działalność opieramy na wdrażaniu własnych, innowacyjnych produktów, dostarczając kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjentów na całym świecie.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).