Event Manager w Restauracji White Marlin

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

White Marlin jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie gastronomii. Nasze restauracje znajdują się w centrum miasta, na Wyspie Spichrzów.
Szukamy osoby ambitnej, zaangażowanej i zmotywowanej do działania!
Nie wahaj się ani minuty dłużej! Dołącz do zespołu White Marlin!
Praca u nas jest wyzwaniem i przyjemnością. Nauką i rozwojem. Ale przede wszystkim niezapomnianym doświadczeniem. Wspólnym sukcesem oraz dobrą zabawą…
Dołącz do Nas!
Jesteśmy ambitni i skoncentrowani na rozwoju, budowaniu marki i nieustannym doskonaleniu swoich umiejętności. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła, przy nas masz szansę realizować się zawodowo, podnieść kwalifikacje i dotychczasowe zarobki.
Dlaczego warto?
Zostaniesz częścią silnej, wykwalifikowanej załogi, która jest skoncentrowana na rozwoju i sukcesie.
Będziesz uczestniczyć w cotygodniowych szkoleniach i pracować u boku doświadczonych
Tworzymy przedsiębiorstwo w oparciu o nowoczesne zasady: inwestujemy w pracowników, szanujemy Was.
Zatrudnimy Cię na umowę zlecenie, umowę o pracę, czy B2B.
Jesteś ambitny? Lubisz wyzwania? Jesteś zmotywowany do pracy? Lubisz się uczyć? Masz w sobie dużo pozytywnej energii?
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Możliwość aktywnego tworzenia ciekawego projektu gastronomicznego i realny wpływ na jego formułę,
  • Praca w najbardziej rozpoznawalnej marce restauracyjnej w Polsce,
  • Możliwość rozwoju w branży,
  • Praca w młodym, ambitnym i kreatywnym zespole,
  • Posiłki pracownicze,
  • Dofinansowanie do ubioru pracowniczego,
Czego wymagamy:
  • Lojalności, sumienności i uczciwości w wykonywaniu obowiązków,
  • Dyspozycyjności i komunikatywności,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum rok,
  • Umiejętności prowadzenia dialogu z Gośćmi,
  • Umiejętności organizacji pracy- koncentracja na celu,
  • Samodzielności w podejmowaniu działań,
  • Kreatywności i otwartości na wyzwania,
  • Wiedzy produktowej w branży,
  • Autentycznej gościnności,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie,
  • Wysokiej kultury osobistej,
Twoje obowiązki:
  • Dbanie o dobre mienie restauracji,
  • Kompleksowe przygotowanie i koordynowanie wydarzeń, np. komunie, kolacje businessowe, obiady poślubne, itd.
  • Samodzielne działanie w tworzeniu ofert oraz kosztorysów,
  • Prowadzenie rozmów z klientami businessowymi i indywidualnymi,
  • Nawiązywanie współpracy z podwykonawcami,
  • Budowanie trwałych relacji z Gośćmi,
  • Ścisła współpraca z Szefem Kuchni oraz managerem restauracji,
  • Udział w realizacji zamierzonych celów restauracji,
Czekamy na Ciebie!
Stawka od 35 netto/h.

Kontakt:
Telefon: +48 [ukryte]
Email:  [ukryte]
Informacje o firmie

Prosimy o przesłanie CV z klauzulą RODO (poniżej przykładowy wzór):

Aktualizacja: 07.03.2024