Główny / Samodzielny -Księgowy/Księgowa

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kontroling,
Księgowość,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 01/12/2022

Nasze wymagania:

- min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- biegła znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
- bardzo dobra znajomość MS Office
- posiadanie umiejętności analityczne
- pracujemy w systemie Comarch ERP Optima Standard - wymagane doświadczenie
- umiejętności z zakresu rachunkowości zarządczej oraz controling-u
- SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. oraz działalności gospodarczej
- sporządzanie bilansu, rachunków zysku i strat
- obieg dokumentów księgowych, kadrowych
- elementy kreatywnej księgowości
- optymalizacja podatkowa
- rozliczanie poszczególnych projektów na potrzeby, wyliczania marż pokrycia
- dekretacja i wprowadzanie dokumentów do systemu
- kompleksowa obsługa bankowości elektronicznej tj. wprowadzanie wszystkich faktur wyciągi itp. - pełna obsługa(oczywiście ostateczne ruchy na kontach są po Naszym podpisie)
- bieżąca obsługa kadrowa- kontakt bezpośrednio z pracownikami(nie przez osoby trzecie)
- bieżąca obsługa w zakresie księgowym kontrahentów-kontakt bezpośredni(wyłącznie trudne tematy załatwia Zarząd)
- kontrola urlopów, planów urlopów
- rozliczanie godzin pracowników fizycznych z systemie moniti personal - oferujemy szkolenie.
- kontrola kilometrówek pojazdów służbowych
- przygotowanie deklaracji podatkowych
- organizacja, zarządzanie i utrzymywanie porządku w archiwum dokumentów
- bieżąca kontrola płatności - kontrola przepływu środków
- rozliczenia z kontrahentami
- elementy z zakresu rachunkowości zarządczej - w konsultacji z kierownikami projektów
- controling

Oferujemy:

- autonomię pracy
- godne zarobki
- dynamiczną, ciekawą pracę dla ambitnych i chcących się rozwijać
- oprogramowanie Księgowe oraz Kadrowe
- wsparcie IT
- komputer stacjonarny, laptop dwa monitory, telefon służbowy
- elastyczność pracy - praca oparta na celach, a nie "godzinach w biurze"
- szkolenia podnoszące kwalifikację.

Informacje o firmie
Firma zajmuję się obecnie w przeważającej działalności realizowaniem kontraktów pozyskiwanych w przestrzeni publicznej.
W branży remontowo-budowlanej kompleksowe wykonanie zadań nie rzadko w formule projektuj wybuduj.
Potrzebujemy na niniejsze stanowisko osoby, która chce się rozwijać wraz z Firmą.
Dynamiczną, zdecydowaną, pracowitą.

Zapraszam do kontaktu.

Aktualizacja: 18.04.2023