Inżynier Sprzedaży klimatyzacji i pomp ciepła

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowana energetyka lub inżynieria środowiska)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku branży technicznej będzie atutem
  • Rzetelność i niezawodność w realizacji powierzonych zadań
  • Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
  • Preferencje do pracy w zespole
  • Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  • Znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska

Do głównych zadań Inżyniera Sprzedaży należy pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych, wsparcie techniczne i doradzwo w doborze właściwych urządzeń dla potrzeb instalacji klimatyzacji czy pomp ciepła. Inżynier Sprzedaży wspierany jest przez dział wsparcia sprzedaży, logistyki, techniczny czy product managerów. Główną grupą docelową dla tego stanowiska są Instalatorzy oraz Projektanci.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotne
  • Pakiety Sportowe
  • Komfortowe biuro z dostępem do sali konferencyjnej i laboratorium pomp ciepła i klimatyzacji
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Indywidualne miejsce parkingowe
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

Aktualizacja: 29.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl