Kelner/Kelnerka w restauracji w Rumiana w Rumi

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Restauracja w Rumi poszukuje młodą, energiczną panią na stanowisko:

- kelner / kelnerka

Obowiązki:
- obsługa gości restauracji
- dbanie o porządek
- obsługa imprez
- przygotowanie sali do obsługi gości

Wymagania:
- nienaganna aparycja
- otwartość w relacjach z ludźmi
- komunikatywność
- zaangażowanie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- terminową wypłatę wynagrodzenia
- elastyczny grafik pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Diamond sp z o.o., na potrzeby rekrutacji. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Diamond sp z o.o z siedzibą w Rumi, przy ul. Sobieskiego 16. Diamond sp z o.o powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe:
adres korespondencyjny: Rumia, Sobieskiego 16,
e-mail: iodo@hotel-diamond.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 12 miesięcy.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.