Key Account Manager Air & Ocean

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 24 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref: 45/03/2023/KM

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia podstawa (8000zł-12000 zł brutto) + premia
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)
  • Dodatkowe benefity: Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, opieka prawna

Zakres zadań:
  • Pozyskiwanie klientów na usługi spedycji morskiej i lotniczej
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  • Dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej podczas targów, konferencji i innych wydarzeń branżowych
  • Przygotowywanie ofert dla klientów we współpracy z działem operacyjnym
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych

Kryteria rekrutacji:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku potencjalnych klientów z branży TSL
  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra organizacja pracy, staranność, sumienność, zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność działania pod presją czasu
  • Komunikatywność, zaangażowanie, chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Prawo jazdy kat. B

Aktualizacja: 10.08.2023