Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Oferta pracy na stanowisko: Kierowca/Kurier - Laboratorium Protetyczne DentalLab Pro w Gdańsku.

Opis stanowiska:
Szukamy kierowcy, który będzie odpowiedzialny za dostarczanie prac protetycznych do naszego laboratorium. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie dostarczanie prac dentystycznych do współpracujących gabinetów stomatologicznych terminowo i bezpiecznie.

Obowiązki:
- Odbieranie prac protetycznych od gabinetów dentystycznych oraz dostarczanie do laboratorium.
- Terminowa i bezpieczna dostawa prac/przesyłek.
- Dbanie o czystość i utrzymanie pojazdu firmowego.
- Współpraca z personelem laboratorium w celu zapewnienia sprawnej komunikacji i organizacji dostaw.

Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii B.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
- Dyscyplina w utrzymywaniu terminów dostaw.
- Zdolność do pracy samodzielnie i podejmowania szybkich decyzji.
- Znajomość lokalnych dróg w celu optymalizacji tras dostaw.

Mile widziane:
- Doświadczenie jako kierowca/kurier w podobnej branży.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie bądź kontrakt B2B.
- Atrakcyjne wynagrodzenie za dzień pracy oraz premie.
- Przyjazne środowisko pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy.
- Samochód firmowy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV  [ [ukryte] ] bądź tel. 58 340 99 11.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Aktualizacja: 20.07.2023