Kierownik Robót Elektrycznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi
  • doświadczenie w roli kierownika robót
  • obsługa pakietu MS Office, AutoCAD
  • posiadanie aktualnej wiedzy dot. obowiązujących norm technicznych i przepisów
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

  • prowadzenie i nadzór nad robotami w zakresie branży elektrycznej na budowie (w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy)
  • koordynowanie prac podwykonawców
  • kontrola kosztów oraz jakości
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Oferujemy

  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do szkoleń/kursów
  • praca ba terenie województwa pomorskiego
  • przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do pracownika

Aktualizacja: 07.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl