Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Transportu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie flotą
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: RD-GD-2-024-ZL

Twoje zadania:
  • zarządzanie operacyjne procesami transportowymi i dystrybucyjnymi,
  • nadzór i kontrola floty pojazdów własnych,
  • nadzór nad umowami transportowymi na obszarze działania jednostki
  • monitorowanie i optymalizacja kosztów transportu i dystrybucji,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją z zakresu czasu pracy kierowców,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników i dbanie o ich rozwój,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów transportowych,
  • ścisła współpraca z innymi działami w jednostce.

Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe,
  • posiadasz minimum 2-3 letnie doświadczenie w branży TSL,
  • potrafisz motywować, delegować zadania i egzekwować ich realizację,
  • posługujesz się pakietem MS Office na poziomie bardzo dobrym,
  • jesteś nastawiony na skuteczne rozwiązywanie problemów oraz wprowadzanie zmian,
  • potrafisz myśleć analitycznie i dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • posiadasz wiedzę w zakresie prawa transportowego oraz czasu pracy kierowców,
  • potrafisz sprawnie działać pod presją czasu,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz odpowiedzialną.
Mile widziane:
  • posiadanie certyfikatu kompetencji zawodowych w transporcie drogowym rzeczy,
  • wykształcenie wyższe: Transport i Logistyka, Zarządzanie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach lub dokumentach wytworzonych w procesie rekrutacji jest Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa. 2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, e-mail: inspektorodo@poczta-polska.pl. 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane: a) w zakresie określonym w przepisach prawa - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych, dalej RODO); b) w zakresie nieokreślonym w przepisach prawa - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. na podstawie zgody. c) dobrowolnie podane dane, dotyczące stanu zdrowia (niepełnosprawności) -- na podstawie art. 9 ust. 2 lit. b RODO w związku z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. d) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także w celu obrony przez roszczeniami związanymi z udziałem w rekrutacji - w ramach realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. 4. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych również do celów rekrutacji prowadzonych w przyszłości dane będą przetwarzane w celu nawiązania z Panią/Panem kontaktu lub wykorzystania ich w procesie oceny kandydatów. 5. W przypadku podjęcia decyzji o Pani/Pana zatrudnieniu - na podstawie: a) art. 6 ust.1 lit. b, tj. w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie, przed zawarciem umowy, oraz b) art. 9 ust. 2 lit. h RODO (w związku z art. 229 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy) w celu skierowania Pani/Pana na wstępne badania lekarskie. 6. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgód, nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od dnia przystąpienia przez Panią/Pana do rekrutacji (przekazania przez Panią/Pana danych osobowych), a w przypadkach, wzięcia przez Panią/Pana udziału w procesie rekrutacji i niewycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przed zakończeniem procesu wyboru kandydata do zatrudnienia przez okres 12 miesięcy od dnia przystąpienia do rekrutacji, tj. przez okres niezbędny dla ochrony przed roszczeniami związanymi z przebiegiem procesu rekrutacji i wyboru kandydata do zatrudnienia. Orzeczenia lekarskie, wydane na podstawie profilaktycznej opieki lekarskiej, będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa. 7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. 8. Zgodę można cofnąć poprzez wysłanie stosownej informacji na adres: Poczta Polska S.A., Centrum Kadr i Szkoleń, Dział Rekrutacji, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa lub rekrutacja.centrala@poczta-polska.pl 9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych powoduje brak możliwości wzięcia przez Panią/Pana udziału w rekrutacji. 11. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom pośredniczącym, na zlecenie administratora, w prowadzeniu procesu rekrutacji, a także dostawcom narzędzi informatycznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji. 12. Dane osobowe mogą być przechowywane na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej i mogą być przekazane na podstawie standardowych klauzul ochrony danych do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft na podstawie standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską, dostępnych w części Online Services Data Protection Addendum (DPA) pod adresem https://www.microsoft.com/en-us/licensing/product-licensing/products.aspx