Ogłoszenie nieaktualne

Konserwator

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny przy ul. Tetmajera 65A w Gdyni (Płyta Redłowska) poszukuje wykwalifikowanego i zaangażowanego konserwatora, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz umiejętności konserwatorskie oraz dbałość o estetykę i funkcjonalność naszego szkolnego środowiska, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.
Praca na pełen etat od zaraz.
Obowiązki:
  • Wykonywanie prac konserwatorskich nad różnymi elementami infrastruktury szkolnej, w tym ścianami, sufitami, podłogami, meblami oraz obejściem budynku
  • Dbanie o estetykę i stan techniczny budynków oraz pomieszczeń szkolnych.
  • Wykonywanie drobnych napraw i prac renowacyjnych.
  • zajmowanie się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.
  • Monitorowanie stanu technicznego i potrzeb konserwacyjnych obiektów szkolnych.
  • Współpraca z pracownikami szkoły w zakresie utrzymania czystości i porządku.
  • Zarządzanie materiałami i narzędziami konserwacyjnymi.
  • Sumienność, uczciwość
  • Komunikatywność (umiejętności dobrej współpracy)
  • Pracowitość
Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt mailowy: [ukryte]   lub telefoniczny: 58/660 64 64, lub osobisty pod wskazanym adresem Placówki.