Ogłoszenie nieaktualne

Korepetytor

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Wymagania:

  • wiedza z wybranego przedmiotu pozwalająca na przygotowanie ucznia do matury rozszerzonej
  • gotowość do dojazdów do uczniów w zakresie swojego miasta
  • cierpliwość i sumienne podejście do pracy z uczniami
  • pozytywne nastawienie
  • dyspozycyjność minimum 7 godzin tygodniowo
  • do nauczania online wymagany jest własny komputer oraz stabilne łącze internetowe
  • Umiejętności interpersonalne i łatwe nawiązywanie kontaktu z młodymi ludźmi

Opis stanowiska:

Korepetytorzy w Matematify prowadzą zajęcia z uczniami szkół podstawowych, średnich. Lekcje odbywają się z dojazdem do ucznia lub online. Uczymy matematyki, fizyki, chemii, biologii, informatyki, języka polskiego oraz języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Szukamy korepetytorów do pracy od września lub w okrojonym zakresie w wakacje.

Oferujemy

  • praca w oparciu o umowę zlecenie
  • przejrzysta umowa i uczciwe podejście
  • atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem podwyżek i awansów
  • możliwość pogodzenia pracy ze studiami
  • dostęp do bazy materiałów
  • wsparcie metodyczne i szkolenie

Aktualizacja: 06.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl