Księgowa / Samodzielna Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w księgowaniu w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość programu Dynamics 365 Business Central będzie kolejnym atutem,
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • Dokładność, systematyczność, terminowość, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak również w zespole.

Opis stanowiska

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Wprowadzanie przelewów bankowych do systemu bankowego,
  • Kontrola i uzgadnianie rozrachunków z dostawcami,
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Aktualizacja: 29.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl