Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska
Prowadzenie pełnej księgowości  Spółki z o.o. pod nadzorem głównego księgowego, w tym między innymi:
  • weryfikowanie dokumentów księgowych pod kątem ich  zgodności z ustawą o rachunkowości i ustawami podatkowymi,
  • dekretowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych dotyczących sprzedaży,  zakupu oraz wyciągów bankowych sporządzanie deklaracji JPK VAT, uzgadnianie rejestrów z zapisami na kontach
  • uzgadnianie rozrachunków, obrotów i sald na kontach księgowych,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunku finanse i rachunkowość/ekonomia),
  • minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów VAT,CIT
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
Mile widziane
  • obsługa programu SAP lub innych zintegrowanych systemów zarządzania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • MultiSport.