Operator wózka widłowego kat. II WJO

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357. Współpracujemy z firmami z każdej branży i rekrutujemy pracowników różnego szczebla. Obecnie dla jednego z naszych klientów, producenta części do układów chłodzenia przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, przemysłowej, kolejowej i morskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy Jankowo Gdańskie (Centrum Dystrybucyjne Panattoni)

  • Posiadasz doświadczenie na magazynier min 1 rok lub dłużej
  • Posiadasz aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (IIWJO)
  • Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz się rozwijać
Twoje codziennie obowiązki będą związane z:
  • Transport i rozładunek towaru
  • Kompletacja i pakowanie zamówienia dla klienta
  • Uzupełnianie towaru w miejscach pickingowych
  • Sprawdzenie poprawności załączonych dokumentów
  • Prowadzenie inwentaryzacji i wprowadzanie korekt do systemu
 W zamian możemy zaoferować Ci:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 29 zł brutto na godzinę
  • Pracę na I zmianę od poniedziałku do piątku od 7:00-15:00
  • Płatne nadgodziny
  • Pełne wsparcie zespołu w pierwszych dniach pracy
  • Wolne weekendy
Zainteresowało Cię ogłoszenie? Jesteś chętny do pracy? Zapraszam do przesłania CV na adres [ukryte] w temacie wpisując Magazynier- Jankowo.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy iż:
1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest podczas Polska Sp.z oo z siedzibą w Katowicach ul. H. Sienkiewicza 15/4. 2. Pani / Pana dane osobowe staną się w celu tej i powołanie rekrutacji. 3. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ichnia. 4. Podanie danych osobowych jest dostawcą. 5. Pani / Pana wyraża także na użytkownikach swoich danych wejściowych, co wiąże się z przejściem do współpracy z rekrutacją.

Aktualizacja: 08.05.2023