Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Magazynier - Specjalista do spraw gospodarki magazynowej

Firma: Ptak Auto Spzoo
Lokalizacja: Gdańsk Rębiechowo, ul. Przyrodników 1
Typ umowy: Pełny etat
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek, 7:00 - 15:00

Ptak Auto Spzoo, lider w imporcie i eksporcie nowych części do samochodów amerykańskich, poszukuje energicznego i zorganizowanego pracownika na stanowisko magazyniera w naszym oddziale w Gdańsku Rębiechowie. Jako członek naszego zespołu, będziesz odgrywać kluczową rolę w obsłudze magazynowej, zapewniając, że wszystkie części, od małych komponentów samochodowych po elementy blacharskie, są prawidłowo przyjmowane, segregowane i pakowane.
Obowiązki:
  • Przyjęcie towarów, w tym rozpakowanie i kontrola ich stanu.
  • Segregacja i kompletacja zamówień dla klientów hurtowych i detalicznych.
  • Bezpieczne pakowanie towarów do wysyłki na paletach oraz w paczkach.
Wymagania:
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość programu Baselinkier.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.
  • Przyjazne i wyluzowane środowisko pracy.
  • Możliwość przeszkolenia i rozwoju zawodowego.
Szukamy młodej osoby, gotowej do długotrwałej współpracy i zaangażowania w nasze codzienne operacje magazynowe. Jeżeli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email. W tytule wiadomości wpisz „Magazynier - Gdańsk”.

Dołącz do nas i rozwijaj się w dynamicznym i wspierającym zespole Ptak Auto Spzoo!