Manager Gastronomii w Pałacu Łebunia

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie, koordynowanie oraz rekrutacja i budowanie zespołu obsługi kelnerskiej restauracji, baru i kuchni,
- Współpraca z zespołem kierowniczym w zakresie kreowania i wdrażania strategii w obszarze gastronomii,
- Dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług restauracji,
- Planowanie oraz nadzór nad realizacją celów biznesowych,
- Planowanie oraz koordynowanie wydarzeń odbywających się w Pałacu Łebunia,
- Budowanie relacji, pozyskiwanie oraz współpraca z dostawcami,
- Opracowywanie budżetów oraz polityki cenowej w celu maksymalizacji zysku operacyjnego,
- Planowanie i prowadzenie działań handlowych zmierzających do realizacji planów sprzedaży,
- Współpraca przy działaniach reklamowych i promocyjnych w obszarze gastronomii,
- Budowanie kompetencji w zespole oraz egzekwowanie od pracowników ustalonych standardów.

Nasze wymagania:
- Podejście biznesowe, zorientowanie na wysoki standard współpracy zarówno z zespołem jak i Gośćmi Pałacu Łebunia,
- Komunikatywność, dokładność i systematyczność,
- Doświadczenie na stanowisku managerskim w sektorze gastronomicznym,
- Samodzielnie i efektywne zarządzanie czasem swoim oraz zespołu,
- Nastawienie na realizację celów oraz rozwoju firmy,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Znajomość systemu gastronomicznego typu S4H, bądź podobnego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i wyników pracy,
- Możliwość współtworzenia podległego zespołu,
- Realną możliwość kształtowania wizerunku i marki Pałacu Łebunia.