Mechanik Taboru Kolejowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach taboru;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunku mechaniki lub elektromechaniki;
  • Wiedza w zakresie mechaniki, elektroniki, i/lub hydrauliki;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych;
  • Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach;
  • Naprawy wagonów i pociągów.

Oferujemy:

  • Wsparcie w relokacji i możliwość zakwaterowania;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej;
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata;)
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Aktualizacja: 07.09.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl