Mechanik utrzymania ruchu (m/k)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mechanika, inżynieria mechaniczna lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu mechatroniki, mechaniki,
  • znajomość narzędzi hydraulicznych, pneumatycznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Zakres zadań:

  • naprawa maszyn, sprzętów, urządzeń,
  • diagnoza i usuwanie usterek mechanicznych,
  • praca z dokumentacją,
  • nadzór nad utrzymywaniem ciągłości produkcji,
  • przeprowadzanie przeglądów linii produkcyjnych,
  • wprowadzanie rozwiązań naprawczych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe do 8 000 zł brutto,
  • premie produkcyjne,
  • w pełni finansowaną opiekę medyczną LuxMed,
  • bonusy wakacyjne i świąteczne,
  • realną możliwość rozwoju (finansowane szkolenia stanowiskowe),
  • system pracy 4-brygadowy.

Nr. ref.: a0t6N000009LDIGQA4

Aktualizacja: 30.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl