Mechanik/Pomocnik Mechanika

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

MECHANIK / POMOCNIK MECHANIKA
Miejsce pracy: Gdańsk Przeróbka

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Opis stanowiska:
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • obsługa techniczna maszyn, w tym wykonywanie przeglądów maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • diagnoza i analiza przyczyn awarii
  • naprawa maszyn oraz usuwanie bieżących awarii
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi i naprawy urządzeń transportu bliskiego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [ukryte] wraz z numerem referencyjnym w temacie M/01/GDA lub nazwą stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Ref-Con Service Sp. J. z siedzibą w Gdyni działa na rynku od 1991 roku zajmując się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego.
Współpracujemy  z  Armatorami z całego świata. Jesteśmy także autoryzowanym centrum serwisowym producentów kontenerów chłodniczych