Menedżer sprzedaży w szkole języków obcych z językiem ukraińskim

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Prywatna Szkoła Języków Obcych "Polskikraj" ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Sprzedaży Oddziału w Gdańsku (Wrzeszcz).

Twój zakres obowiązków
  • Komunikacja z potencjalnymi klientami.
  • Przeprowadzanie rozmów handlowych. Podpisanie umów.
  • Dbanie o aktualnych klientów Szkoły.
  • Realizacja planu sprzedaży.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej od 1 roku;
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie А2-B1;
  • Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego (kompetentna w mowie i piśmie);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2;
  • Biegła obsługa pakietu MS Office;
  • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • samodzielność.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, umiejętność działania pod presją czasu.
  • Orientacja na wyniki.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność analizy danych, umiejętności sprzedażowe.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
Informacje o firmie
Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców Polskikraj Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2016 roku. Mamy filię szkoły w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Krakowie oraz w Gdańsku. Szkoła Polskikraj Sp. z o.o. proponuje wymagającym, dorosłym osobom zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne. Oferuje kursy ogólne oraz przygotowujące do certyfikatów, jak i specjalistyczne (biznesowe, medyczne, etc.).

"Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskikraj Sp. z o.o. dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. "