Sprzedawca / Doradca klienta w salonie sukien ślubnych

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista

   Marry Me Bridal  to nowoczesna marka sukien ślubnych, która istnieje na rynku ślubnym już 10 lat. Renomowana marka sukien ślubnych w Polsce, posiadająca swoich partnerów za granicą. Spełniamy marzenia Panien Młodych, tworząc co roku wyjątkowe kolekcje ślubne we własnej pracowni w Trójmieście.
   Do naszego zespołu Marry Me Bridal poszukujemy pasjonatów mody i sprzedaży. Jeśli chciał(a)byś profesjonalnie doradzać klientom w doborze wymarzonej sukni ślubnej i lubisz pracę z ludźmi - zaaplikuj do nas :)

Oferujemy:
  • pełny etat, umowa o pracę! (Możliwość pracy na pół etatu)
  • Praca w miłej atmosferze
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy (Gdańsk/Gdynia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży ślubnej)
  • wysoka kultura osobista
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z Klientem
Twój zakres obowiązków
  • Bieżąca obsługa klienta i doradztwo podczas całego procesu sprzedaży,
  • Umiejętność dobrania sukni do stylu i charakteru Panny Młodej,
  • Indywidualne podejście do każdej Panny Młodej,
  • Dbałość o dobry kontakt z Klientem, uśmiech, zaangażowanie,
  • Dbałość o porządek i estetykę w salonie firmowym
Informacje o firmie
   Do naszego zespołu Marry Me Bridal poszukujemy pasjonatów mody i sprzedaży. Jeśli chciał(a)byś profesjonalnie doradzać klientom w doborze wymarzonej sukni ślubnej i lubisz pracę z ludźmi - zaaplikuj do nas!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

Aktualizacja: 20.05.2024