Mistrz budowy i remontów statków.

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży stoczniowej, remonty i budowa statków,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość podstawowych metod spawania,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Obowiązki:
  • Samodzielność,
  • Dokładność i rzetelność w wykonaniu prac,
  • Dobra organizacja pracy swojej, jak i podległego zespołu,
  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem zadań zespołu,
  • Nadzór nad jakościową pracą podległych pracowników,
  • Znajomość i egzekwowanie obowiązujących przepisów BHP i PPOŻ przez podległych pracowników.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę i gwarantowaną ciągłość zatrudnienia,
  • Konkurencyjne w branży wynagrodzenie,
  • Praca na terenie Gdańskich Stoczni.
Informacje o firmie
Firma „AS” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski specjalizuje się w remontach i przebudowach jednostek pływających.
Mistrz odpowiadać będzie za nadzór i koordynację prac stalowych podczas remontu lub budowy nowych jednostek. Produkcji kadłubowa i ślusarska.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 08.05.2024